W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Get Adobe Flash player

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej
Sp. z o.o. 

Spółka zajmuje się zarządzaniem budynkami komunalnymi, budynkami osób fizycznych oraz budynkami wspólnot mieszkaniowych położonymi na terenie miasta Świętochłowice na podstawie zawartych umów o zarządzanie. Założycielem i   właścicielem Spółki jest Gmina Świętochłowice.        

 

Ważne ogłoszenia:

 

W związku z mrozami oraz zamarzaniem instalacji wodnych informujemy, że nasze ekipy na bieżąco starają się usuwać skutki zamarznięć. Na zgłoszenia reagujemy najszybciej jak to jest możliwe, a nasze ekipy stale pracują.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Wszelkie zgłoszenia w godzinach pracy prosimy kierować do odpowiedniej Administracji, a w pozostałych do pogotowia technicznego (tel. 668 550 725).

 

W związku z intensywnymi opadami śniegu na dachach tworzą się groźne nawisy. Przypominamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o nieparkowanie samochodów pod nawisami.

 

 

KRD

 

Ważne ogłoszenie:

Od dnia 01.06.2015r. zmienia się numer telefonu dyżuru technicznego. Wszelkie zdarzenia awaryjne należy zgłaszać pod numerami telefonów 32 241 74 27 lub 668 550 725.szczegóły

 

  

 

AKTUALNOŚCI

OFERTA DLA WSPÓNOT MIESZKANIOWYCH

Wodomierze z odczytem radiowym

Świętochłowiczanie mieszkający we wspólnotach mieszkaniowych zarządzanych przez  Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach sp. z o.o. będą mogli w najbliższym czasie zamontować w swoich mieszkaniach wodomierze z modułem radiowym. Montaż ich we wszystkich lokalach pozwoli na sprawiedliwe rozłożenie kosztów zużycia wody i odprowadzenia ścieków.

MPGL porozumiało się z Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji i ustaliło, że we wspólnotach mieszkaniowych, które zdecydują o montażu wodomierzy z odczytem radiowym w swoich mieszkaniach, Wodociągi na swoim wodomierzu głównym również zamontują nakładkę umożliwiającą odczyt radiowy. Oznacza to, że odczytów wodomierzy indywidualnych i wodomierza głównego będzie można dokonać jednocześnie! czytaj więcej

 

 

 bip
 odpady
KIGN logo standardowe poziom czarne