www.superkatowice.pl

Uwaga! Od 13.03.2020 r. ograniczamy bezterminowo obsługę klienta w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Czytaj więcej »

Uwaga! Zmiana terminów zebrań sprawozdawczych wspólnot mieszkaniowych. Czytaj więcej »

Wynajem mieszkań

Zawieramy umowy najmu komunalnych lokali mieszkalnych należących do gminy Świętochłowice na podstawie skierowań Miejskiej Komisji Mieszkaniowej.

Zasady najmu lokali mieszkalnych w Świętochłowicach reguluje aktualnie obowiązująca Uchwała Rady Miejskiej w Świętochłowicach o zasadach najmu lokali mieszkalnych.

Pobierz aktualnie obowiązującą uchwałę w sprawie uchwalenia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Świętochłowice

Jednocześnie informujemy, że od 1 kwietnia 2019 roku, proces przyznawalności mieszkań, wraz z Komisją Mieszkaniową został przeniesiony do Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach.

Wnioski o przyznanie mieszkania komunalnego, jak również wnioski o zamianę mieszkania  przyjmują pracownicy Wydziału Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, w pokoju nr 13 i 14 na poziomie niskiego parteru w Urzędzie Miejskim.

nr. tel. w sprawie wniosków o przydział mieszkania: 32 349 18 35
adres e-mail w sprawie wniosków o przydział mieszkania: gn@swietochlowice.pl

 

Wnioski o przekwalifikowanie lokalu mieszkalnego na lokal przeznaczony do najmu socjalnego przyjmowane są w Dziale Eksploatacji MPGL przy ul. Tunelowej 2.

Menu

MPGL na Facebooku

MPGL Świętochłowice