www.mpglswietochlowice.pl

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (381):
4. Bez długu mieszka się lepiej - daj sobie pomóc!

Najemcom mieszkań znajdujących się w naszych zasobach pomagamy wyjść z zadłużenia za opłaty mieszkaniowe. Przygotowaliśmy wiele propozycji zawarcia ugody, a także możliwość odpracowania długu.

5. Największy zarządca nieruchomości w Świętochłowicach

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach zarządza 480 budynkami komunalnymi oraz 156 budynkami wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy największym zarządcą nieruchomości w mieście.

6. Zakład remontowy

Posiadamy własny zakład remontowy złożony z wykwalifikowanych fachowców, dzięki czemu samodzielnie remontujemy zasoby i usuwamy awarie.

7. Oferta zarządzania

Oferujemy kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, rozpoczynając od przygotowania planu zarządzania, wyceny, aż do pełnej obsługi administracyjnej.

8. MGPL aktywny w spotkaniach Prezydenta z mieszkańcami

W tegorocznych spotkaniach Prezydenta miasta z mieszkańcami aktywny udział biorą również przedstawiciele naszej spółki odpowiadając na pytania mieszkańców. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w Chropaczowie 1 października, w Szkole Podstawowej nr 5.


10. Wyremontowana klatka schodowa przy Pieczki 10

Miło nam poinformować o kolejnej wyremontowanej klatce schodowej w zasobie komunalnym Gminy. Dzięki współpracy MPGL i Centrum Integracji Społecznej, nowy, czysty i schludny wygląd zyskała klatka w budynku przy ul. Pieczki 10 w Lipinach.

 

 

Menu

MPGL na Facebooku

MPGL Świętochłowice