www.mpglswietochlowice.pl

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (20):

1. Zakład remontowy

Posiadamy własny zakład remontowy złożony z wykwalifikowanych fachowców, dzięki czemu samodzielnie remontujemy zasoby i usuwamy awarie.

2. Wyremontowana klatka schodowa przy Pieczki 10

Miło nam poinformować o kolejnej wyremontowanej klatce schodowej w zasobie komunalnym Gminy. Dzięki współpracy MPGL i Centrum Integracji Społecznej, nowy, czysty i schludny wygląd zyskała klatka w budynku przy ul. Pieczki 10 w Lipinach.5. Kolejne prace remontowe mimo stanu pandemii

Mimo ciągle trwającej pandemii i związanych z nią ograniczeń, wykonujemy cały czas prace, które nie powodują zagrożeń i są prowadzone w miejscach bezpiecznych.

6. Remont klatki schodowej przy Łagiewnickiej 20A

Informujemy o zakończeniu remontu kolejnej klatki schodowej w zasobie. Tym razem jest to klatka przy ulicy Łagiewnickiej 20A.

7. Planowane remonty kolejnych klatek schodowych

Informacja dotycząca pierwszej większej puli klatek schodowych w zasobie komunalnym, których remont ruszy jeszcze w tym roku.

8. Remonty dachów przy ul. Okrzei 9-9A oraz Pieczki 5-7

Miło nam poinformować o kolejnych pracach remontowych, jakie zrealizowali pracownicy Zakładu Remontowego MPGL.

9. Ruszają remonty kolejnych klatek schodowych!

Podpisane zostały już umowy na remont 9 zgłoszonych wcześniej klatek schodowych w południowej części Lipin i w Chropaczowie, które po weryfikacji zostały zakwalifikowane do remontu.

10. Remont klatki schodowej przy ul. Pieczki 4

Zakończył się remont pierwszej z zaplanowanych jeszcze na 2020 rok 14 klatek schodowych.

 

 

Menu

MPGL na Facebooku

MPGL Świętochłowice