www.mpglswietochlowice.pl

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (265):


12. Wyremontowana klatka schodowa przy Pieczki 10

Miło nam poinformować o kolejnej wyremontowanej klatce schodowej w zasobie komunalnym Gminy. Dzięki współpracy MPGL i Centrum Integracji Społecznej, nowy, czysty i schludny wygląd zyskała klatka w budynku przy ul. Pieczki 10 w Lipinach.

13. Wyremontowana klatka schodowa przy Łagiewnickiej 20

Miło nam poinformować, iż zakończył się remont kolejnej klatki schodowej, tym razem w Chropaczowie, przy ul. Łagiewnickiej 20. Prace zostały wykonane przez Zakład Remontowy naszej spółki.

14. Nowe poręcze dla niepełnosprawnych

Poręcze ułatwiające poruszanie się po schodach przez osoby niepełnosprawne zamontowano właśnie w kamienicy przy ul. Łagiewnickiej 15a w Chropaczowie.


16. Mieszkanie komunalne szanuj jak swoje!

Mieszkania komunalnego nie można traktować, jako własność niczyją, czyli nie zasługującą na dobre traktowanie. To, jak mieszkamy i w jakim stanie jest nasz lokal zależy głównie od nas samych.

17. Zostań właścicielem swojego mieszkania!

Od czerwca 2019 roku, w Świętochłowicach obowiązuje nowa uchwała o sprzedaży lokali mieszkalnych w trybie  bezprzetargowym na rzecz najemcy z bonifikatą w wysokości 85% lub 50 %.

18. Zostań właścicielem swojego mieszkania komunalnego

Od czerwca 2019 roku, w Świętochłowicach obowiązuje nowa uchwała o sprzedaży gminnych lokali mieszkalnych w trybie bezprzetargowym na rzecz najemców. Wysokość bonifikaty może wynieść aż 85% wartości mieszkania. 

 

Menu

MPGL na Facebooku

MPGL Świętochłowice